Студійний вентилятор DIY

Фотостудія без потужного вентилятору? Неможливо! Урочистий запуск девайсу ще попереду, але можна прогнозувати, що буревій буде просто шаленим! 600 Ватів, майже 3000 обертів двигуна за хвилину, 1800 кубометрів повітря за годину - лише уявіть! Щоправда, ще й 70 Децибелів - рівень шуму, втім, що той шум порівняно з мистецтвом? Залишається сподіватися, що сусіди дотримуватимуться такої ж думки...

Ну й здобуття корисних навичок, знову-таки, річ ніколи не зайва: що б там не сталося із філософією, запит на робочі спеціальності існуватиме завжди.

А ще це - моя перша спроба зйомки у високому ключі. Було важко, чесно, але два останніх кадри з двох сотен мене все ж таки більш-менш влаштували - а це вже результат.

І, нарешті, це - перший електричний девайс, зібраний моїми руками. Направду, була приємно здивована, коли все запрацювало, навіть не спаливши дім - і це не менш важливий результат для мене.

От такий досвід. Принагідно зроблю велику статтю про свій досвід аналізу ринку студійних та побутових вентиляторів, тестування кількох моделей, адаптації обраних варіантів згідно моїх вимог та інші практичні речі.